122624

Sevis un citu vadīšana stresa apstākļos
29.09.2021


6. oktobrī no plkst. 14:00 seminārs ZOOM platformā "Sevis un citu vadīšana stresa apstākļos", kas īpaši veidots stresa un sarežģītās psiholoģiskās situācijās strādājošajiem, izdegšanai un profesionālajai deformācijai pakļautajiem . 

Pasniedzējs: Ieva Kalve –  Dr.oec., Mg.health sc., docente Rīgas Stradiņa universitātē, grāmatas „Apseglot pārmaiņu vējus. Stratēģiskā un pārmaiņu vadība” autore, praktizējoša vadības konsultante. Doktora grāds ekonomikā kopā ar veselības zinātņu maģistra grādu un lielu pedagoģisko pieredzi veido unikālu un sistēmisku skatījumu par cilvēka un darba „attiecībām”. Par dažādiem komunikācijas, motivēšanas, pašorganizācijas un stresa, kā arī profesionālās izdegšanas jautājumiem interesējas jau vairāk kā 10 gadus, virknes zinātnisko un populārzinātiskās publikāciju par šīm tēmām autore. Regulāri konsultē gan valsts un pašvaldību, gan privātās organizācijas un vada darbinieku apmācību tajās

Seminārs veicinās sapratni par sevis savaldīšanu stresa apstākļos un komandas darba vadīšanu. 

Pieteikšanās ir obligāta ŠEIT

Darba programma 

Seminārs tiek organizēts Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība"  projekta “Tūristam draudzīgs Latgales uzņēmējs digitalizācijas laikmetā” ietvaros. Projekta Nr. 19-00-A019.332-000007, aktivitāte "Semināru cikls III". 

 
      Atpakaļ