125739

30. jūlijā visi ceļi ved uz Izvaltu
15.07.2022


Šī gada 30. jūlijā no plkst. 12:00 līdz plkst. 15:00 būsiet gaidīts viesis Ģimenes dārza svētkos Izvaltā (Saules iela 3, Izvalta, Krāslavas novads). 

 

Radošā un darbīgā atmosfērā ikviens dalībnieks varēs piedalīties dažādās aktivitātēs. Darbosies bērnu rotaļu stūrītis. Notiks meistarklases. Bērni varēs izveidot sēklu mandalu, karodziņu virtenes, gleznot smilšu gleznas un iemācīties pagatavot garšīgu saldējuma kokteili. Būs arī momentfoto pietura, sejas apgleznošanas pietura, un apgleznotās sejiņas bērniem noteikti radīs milzīgu prieku.

Iestādīsim augus, kas priecēs Izvaltas iedzīvotājus vairākus gadus.

Katram dalībniekam kafiju vai tēju un gardumiņu piedāvās mājas kafejnīca “MEŽVĪNI”. 

Būs arī pārsteigumi un loterija. 

 

Meklēsim risinājumus, diskutēsim kā, organizējot sabiedrības līdzdalības aktivitātes, efektīvāk sekmēt iedzīvotāju līdziesaisti pagasta un novada attīstības procesos.  Kā ļauties radošumam un nebaidīties darīt!

Uz diskusijām aicinās:

Dana Lahtionova - kā laukos veidot pilsoniski aktīvu vidi. Praktiska darbnīca savu  resursu apzināšanai;

Ilze Mežiniece - ģimenes līdzdalība kā kopienas attīstības pamats – saruna par ģimenes nozīmi cilvēka līdzdalības motivēšanā;

Aleksandrs Lahtionovs -  mērķi un to sasniegšana – kā būt resursā. Nūjošanas darbnīca. 

 

Kopā svētki būs aizraujoši un iedvesmojoši.  

 

Lietus gadījumā pasākums tiks rīkots bijušās Izvaltas pamatskolas telpās (Saules iela 1).

 

Pasākumu nodrošina un organizē biedrība “Krāslavas māmiņu klubs”, biedrība “Krāslavas rajona partnerība”,  biedrība “Preiļu rajona partnerība”, biedrība “Daugavpils un Ilūkstes novadu partnerība “Kaimiņi”.

Projektu “Es Dienvidlatgalē varu!” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds"  Latvijā programmā "Demokrātijas kultūra". 

 

Papildu informācija:

Zane Ločmele

e-pasts: kraslavaspartneriba@inbox.lv

T. 26672621 

 
      Atpakaļ