128963

Pieteikšanās dalībai Latvijas lauku kopienu parlamentam
26.05.2023


No š.g. 14. līdz 16. jūnijam Ērgļos, Madonas novadā notiks Latvijas lauku kopienu parlaments. 

Ja tev rūp Latvijas lauku tagadne un nākotne, tas ir īstais laiks un īstā vieta, kurp doties, būt klātesošam un piedalīties  līdzvērtīgā dialogā starp kopienu pārstāvjiem un politikas veidotājiem.

 

Piesakies dalībai parlamentā ŠEIT 

 

KAS IR LATVIJAS LAUKU KOPIENU PARLAMENTS? Ieskaties ŠEIT

 

Parlamenta programma ŠEIT

 

Kopienu parlaments šovasar notiks jau sesto reizi. Visi viedokļi tiks apkopoti Rezolūcijā, kas turpmākos divus gadus kalpos par ceļa rādītāju ar lauku telpu saistītiem lēmumiem. 

Parlamentā par lauku reģionu viedās attīstības stratēģijas iespējām un efektīviem rīkiem lauku kopienu izaugsmei ziņojumus sniegs gan Latvijas, gan dažādu Eiropas valstu augsta līmeņa amatpersonas un lauku attīstības eksperti un praktiķi. Atklāšanā ziņojumu sniegs Amerikas Savienoto Valstu Aiovas štata universitātes pētnieku grupas vaditāja profesore Kimberlija Zarekora (Kimberly E. Zarecor), kas strādā ar lauku kopienām, identificējot dzīves kvalitātes uzlabošanu teitorijās, kurās būtiski samazinās iedzīvotāju skaits. Vienkopus satiksies arī Latvijas Viedo ciemu kopienu pārstāvji, kuri laukos dzīvo, strādā, veido ģimenes, vada uzņēmējdarbību un aktīvi darbojas savas apkaimes veidošanā bieži laužot arī stereotipus, kas laukos ir vai nav iespējams. 

 

Kontaktinformācija:

Biedrība “Latvijas Lauku forums”

Tālrunis: +371 28855427

E-pasts: info@laukuforums.lv  
      Atpakaļ