Uzņēmējus aicina izmantot Latgales pārstāvniecības Rīgā sniegtās iespējas
20.05.2015


2014.gadā Torņa ielā 4, IIIC, Rīgā (Jēkaba kazarmas) tika atvērta Latgales reģiona pārstāvniecība.

Latgales reģiona uzņēmēji tiek aicināti izmantot bezmaksas konferenču, tikšanās un darba telpas Rīgas centrā ar standarta ofisa aprīkojumu un Wi-Fi pieslēguma iespējām, kā galveno mērķi izvirzot Latgales uzņēmēju komunikāciju ar potenciālajiem investoriem un iespējamajiem sadarbības partneriem. Rīga un īpaši Vecrīga ir Latvijā populāra vieta ārzemju viesiem, tāpēc, uzņēmējam, prezentējot savu produkciju vai pakalpojumus pārstāvniecības telpās, – tā ir iespēja atrast jaunus sadarbības partnerus gan Latvijā, gan ārzemēs!

Latgales reģiona pārstāvniecībā tiek prezentēti reģiona aktuālie investīciju projekti, kā arī Latgales vietējo uzņēmēju un amatnieku produkcija. Ņemot vērā tūrisma nozīmi reģionālās attīstības veicināšanā ārpus nacionālas un reģionālas nozīmes attīstības centriem, sadarbībā ar pašvaldību TIC un tūrisma pakalpojumu sniedzējiem pārstāvniecībā tiks prezentētas arī tūrisma iespējas Latgalē.

Lai izdodas atrast jaunus sadarbības partnerus!

Kontaktiem:
Latgales pārstāvniecība, Torņa ielā 4, IIIC 102;103, Rīgā, LV-1050
Jānis Daugavietis, Latgales pārstāvniecības administrators, tālr. 29172587 e-pasts: janis.daugavietis@latgale.lv, parstavnieciba@latgale.lv.

Pārstāvniecības darba laiks: I-IV: 10.00 –12.00;13.00–17.00 V: 9.00–15.00

Par telpu izmantošanu darba konferenču/apspriežu vajadzībām lūdzam iepriekš pieteikties.

Karte: https://www.google.lv/maps/@56.9516662,24.1074831,18z

(ieeja ēkā no Bastejkalna puses)

Pārstāvniecība tika izveidota Norvēģijas finanšu instrumenta līdzfinansētās programmas „Kapacitātes stiprināšana un institucionālā sadarbība starp Latvijas un Norvēģijas valsts institūcijām, vietējām un reģionālām iestādēm” projekta „Reģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrāde” ietvaros. 
      Atpakaļ