122452

Dagdā eksportam izgatavos koka makšķeres
14.08.2017


LEADER 3. kārtas projektu konkursā uzņēmējdarbības atbalstam apstiprināts SIA "Staisons" projekts "Jauna produkta un pakalpojuma radīšana". Projekta mērķis ir saglabāt un popularizēt Latvijas kultūrvēsturisko mantojumu, izgatavot koka makšķeres, kuras kļūtu par Latvijas zīmolu. Piedāvāt VRG teritorijā jaunus pakalpojumus un produktus, kas veicinātu uzņēmējdarbības vidi. Eksportēt uzņēmuma SIA "Staisons" piedāvātos produktus uz Skandināvijas un ES valstīm.

Ar Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) līdzfinansējumu īstenojot  projektu “Jauna produkta un pakalpojuma radīšana” (17-03-AL33-A019.2101-000006), SIA „Staisons” iegādāsies formātzāģi, CNC frēzmašīnu, maliņu aplīmēšanas iekārtu, granulu presi. 

Uzņēmums izgatavos zemledus koka makšķeres un transformējamās mēbeles.

Iegādājoties ABS līmējošo maliņu mašīnu un formātzāģi, uzņēmums varēs piedāvāt Latgales reģionā modernas mēbeles par pieejamām cenām. Ar augstāk minēto iekārtu iegādi uzņēmumam SIA “Staisons” būs iespēja piedalīties izsludinātajos iepirkumos un piedāvāt zemāku cenu VRG darbības zonā. 

Lai atbalstītu vietējos mēbeļu ražotājus, uzņēmums piedāvās ABS maliņu līmēšanas pakalpojumu. Mēbeļu uzņēmumi jau ar sagatavotām lamināta detaļām varēs  izmantot šo pakalpojumu, tā būs iespēja mazākiem mēbeļu ražotājiem noturēties tirgū. 

Uzņēmums eksportēs dekoratīvus, praktiskus dizaina objektus no lamināta atgriezumiem, kuri tiktu iebūvēti plauktos, taburetēs, datora palikņos, tējas galdiņos, u.c. 

Kopējās projekta izmaksas 32 349,35 EUR, tajā skaitā ELFLA publiskais finansējums - 22 644,54 EUR

 

 


      Atpakaļ