122567

Atpūtas vieta pie Ežezera kļuvusi vēl pievilcīgāka
04.09.2020


Lai pilnveidotu  un attīstītu tūrisma pakalpojumu sniegšanu Dagdas novadā, 2020.gada sākumā SIA “Saullēkti ozolos” piedalījās biedrības "Krāslavas rajona partnerība" izsludinātajā projektu konkursā un iesniedza projektu “Lauku tūrisma popularizēšana Dagdas novadā, attīstot ģimenes uzņēmumu SIA "Saullēkti ozolos"”. Projekts ir īstenots Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas lauku attīstības programmas 2014. - 2020. gadam apakšpasākuma 19.2. „Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes 19.2.1. „Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas”  ietvaros.

Projekta īstenošanas rezultātā tika iegādāts aprīkojums, kas ir nepieciešams papildus pakalpojumu radīšanai atpūtas vietā pie Ežezera. Aktīvai atpūtai un makšķerēšanai tika iegādātas laivas, benzīna un elektriskie motori, drošības aprīkojums (glābšanas vestes), eholotes un SUP dēļi. Laivu drošai un komfortablai izvietošanai ezera krastā tika uzstādīta mūsdienīga T veida peldošā laivu piestātne, kura aprīkota ar soliņiem, margām un izvelkamām kāpnēm. Pozitīvu un aizraujošo dzīves momentu saglabāšanai tika nopirktas mūsdienīgas un speciāli pielāgotas izmantošanai ekstremālajos apstākļos, kustības laikā un ūdensdrošas GOPRO kameras. Mājīgas un komfortablas apkārtējās vides veidošanai, tika iegādāti saliekamie sauļošanas zvilņi, iekarināmie šūpuļkrēsli ar spilveniem un šūpuļtīkli uz statīviem. Netālu no atpūtas mājas ieejas tika uzstādīti 3 karogu masti, kuros ir pacelti Latvijas karogs, Latgales karogs un karogs ar SIA “Saullēkti ozolos” logo.

SIA “Saullēkti ozolos” projekts “Lauku tūrisma popularizēšana Dagdas novadā, attīstot ģimenes uzņēmumu SIA "Saullēkti ozolos"”. (Nr. 20-03-AL33-A019.2105-000002) saņēma atbalstu Krāslavas rajona partnerībā un Lauku atbalsta dienestā, 2020.gada augustā projekts tika īstenots.

Projekta kopējās izmaksas 17607.21 EUR.

Projekta ELFLA publiskais finansējums 12325.04 EUR.

SIA “Saullēkti ozolos” izsaka pateicību Finanšu institūcijai “Altum” par piešķirto aizdevumu projekta īstenošanas uzsākšanai.

Informācija par Eiropas Savienības fondu Lauku attīstībai pieejama EK tīmekļa vietnē 

Papildus informācija:

SIA “Saullēkti ozolos” valdes locekle 

Marina Lubgāne

 

      Atpakaļ