122623

Aicinājums pieteikties klātienes pieredzes apmaiņas semināram
27.09.2021


4. oktobrī notiks klātienes seminārs "Tūrisma pakalpojumu veidošana un digitālo rīku izmantošana Krāslavas rajona partnerības teritorijā". Dienas laikā varēs iepazīt un gūt pieredzi no Krāslavas rajona partnerības teritorijas tūrisma un atpūtas pakalpojumu sniedzējiem par tūrisma produkta un pakalpojuma veidošanu, kuri savu uzņēmējdarbību tūrisma un atpūtas pakalpojumu sniegšanas jomā uzsākuši nesen vai darbojas jau ilgāku laika periodu. Būs iespēja iepazīties klātienē ar digitālo rīku izmantošanu (apmeklētāju elektronisko skaitītāju izmantošana).

Dalībnieki iegūs jaunas ierosmes savas darbības dažādošanai, kā arī sadarbības kontaktus. 

Aicināti piedalīties Latgales reģiona uzņēmēji, tūrisma uzņēmēji, kā arī uzņēmēji, kuri vēlas uzsākt darbību tūrisma un atpūtas biznesā, nevalstiskās organizācijas, pašvaldību tūrisma nozares plānotāji.  

Pieteikšanās ir obligāta - ŠEIT 

Darba kārtība   

Dalība seminārā ir bez maksas, uzrādot  Covid-19 vakcinācijas sertifikātu vai izziņu par Covid-19 infekcijas pārslimošanu pēdējo 6 mēnešu laikā, kā arī personu apliecinošu dokumentu.

!!!Semināra dalībniekiem netiek nodrošināts transports uz/no/pārbraucieniem semināra laikā. Dalībnieki ierodas un pārvietojas ar savu transportu. Nepieciešamības gadījumā, ja vēlaties piedalīties seminārā, bet nav transporta nokļūšanai, lūgums sazināties un uzzināt informāciju savā partnerībā.

Krāslavas rajona partnerība var nodrošināt braucienu no/uz Krāslavu un semināra laikā 4 cilvēkiem. Lūgums zvanīt pa tālruni  25608232 - Zane Ločmele. 

Kopējais maršruts no sākuma punkta -  atpūtas nama "Karina Home"- līdz finiša punktam - Piļoru ozolu birzs-  ir 45 km.

Seminārs tiek organizēts Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība"  projekta “Tūristam draudzīgs Latgales uzņēmējs digitalizācijas laikmetā” ietvaros. Projekta Nr. 19-00-A019.332-000007, aktivitāte "Semināru cikls III". 

 
      Atpakaļ